Koniec z graffiti i brudną elewacją

Dzięki niezwykłym właściwościom spieków kwarcowych Laminam, możemy uniknąć problemów z brudną elewacją i graffiti.

Spieki kwarcowe Laminam są całkowicie odporne na graffiti, co aktualnie jest niezwykle ważne, z uwagi na modę na tego typu „sztukę”.

Spieki kwarcowe Laminam można zamówić w wersji Hydrotect. W konsekwencji spieki kwarcowe zainstalowane na elewacji są samoczyszczące. Pod wpływem słońca oraz deszczu, wszystkie zabrudzenia znikają. Jest to szczególnie ważne w wysokich budynkach, gdzie czyszczenie elewacji jest bardzo uciążliwe i kosztowne.

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.