Trawertyn

Trawertyny to skały osadowe o bardzo dużej porowatości. Trawertyny posiadają bardzo oryginalną strukturę, co powoduje, iż są wykorzystywane do aranżacji wnętrz domów i innych budynków. Często płyty trawertynów oferowane są w postaci płyt żywicowanych, co w konsekwencji powoduje wypełnienie dziur. Trawertyny występują w grubości 2cm i 3cm. Generalnie trawertyny nie powinny być stosowane w obszarach mocno eksploatowanych.

Romano

Navona

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.