Materiały – Piaskowiec

Piaskowce to drobnoziarniste skały osadowe. Jeszcze kilkanaście lat temu, piaskowce były bardzo powszechnym materiałem do budowy kominków, a także elewacji. Często widoczna była tzw. boniówka, czyli obłupany piaskowiec. Aktualnie piaskowce nie są popularne, ponieważ bardzo trudno utrzymać je w czystości. Powierzchnię piaskowca powinno się systematycznie impregnować, by nie dopuścić do głębszych zabrudzeń, które później trudno usunąć.

Teak

Rainbow

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.