Materiały – Interspiek

Płyty Interspiek są produkowane z mieszanki glinki, kwarcu i tlenków metali. Płyty Interspiek są idealnie płaskie i są całkowicie odporne na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki swoim właściwościom, płyty Interspiek można stosować na tarasy, patia, ogrody, przy basenach, jako chodniki. Ważne jest to, iż montaż i ewentualny demontaż płyt Interspiek jest banalnie prosty, bez kleju, na specjalnych nóżkach. Powierzchnia płyt Interspiek zapobiega ślizganiu się. Płyty Interspiek mają grubość 2cm, podstawowy wymiar to 60x60cm.

Silver Moon

Serena Rock

Sabbia

Grigio

Grey Rock

Black Rock

Antrazite

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.