Kamień z serca

Od początku maja trwała nasza kampania, podczas której nie ujawnialiśmy naszego logotypu i nazwy. W mieście pojawiały się billboardy z Piotrem Protasiewiczem oraz Filipem Matczakiem, a także funkcjonowała strona www.kamien-z-serca.pl, która na bieżąco relacjonowała nasze działania. Między innymi organizowane były imprezy z Syzyfem, który wywoływał nie małe zainteresowanie wśród Zielonogórzan.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony www.kamien-z-serca.pl

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.