Hurtowa sprzedaż spieków kwarcowych i kamieni naturalnych

SPIEKI KWARCOWE – SPRZEDAŻ HURTOWA

Centrum Kamienia Franko zajmuje się hurtową sprzedażą spieków kwarcowych takich marek jak:

  • Laminam,
  • Dekton,
  • Florim.

HURT SPIEKÓW KWARCOWYCH LAMINAM

Centrum Kamienia Franko oferuje klientom hurtowym spieki kwarcowe Laminam w bardzo atrakcyjnych cenach z dostawą na terenie całego kraju.

Laminam jest uznanym włoskim producentem spieków kwarcowych o międzynarodowej renomie. Spieki kwarcowe Laminam od wielu lat, dzięki bogatemu wzornictwu i szerokiemu zakresowi grubości i wymiarów płyt wielkoformatowych zaspokajają potrzeby branży budowlanej i aranżacji wnętrz.

Ciągłe innowacje, prace rozwojowo-badawcze, nastawienie na zrównoważenie środowiskowe i dbałość o odpowiedzialność społeczną są wartościami, które definiują markę Laminam.

SPIEKI KWARCOWE LAMINAM PŁYTY WIELKOFORMATOWE - WYMIARY I ZASTOSOWANIE

W zakresie architektury wewnętrznej spiek kwarcowy Laminam jest świetnym materiałem na blat kuchenny, blat łazienkowy, okładzinę kuchenną (fartuch między blatem a szafkami wiszącymi), fronty kuchenne, cokoły przyścienne, ścianę TV oraz zabudowę kominkową.

Spieki kwarcowe w architekturze zewnętrznej znajdują zastosowanie przede wszystkim jako znakomity materiał na elewację domu jednorodzinnego, wielorodzinnego, fasady i ściany wewnętrzne budynków użyteczności publicznej (urzędy, biblioteki, szpitale, dworce i inne).

Spieki kwarcowe Laminam dostępne są w ofercie Centrum Kamienia FRANKO w szerokim spektrum grubości: 3,5mm, 5,5mm, 12,5 mm i 20,5 mm i wymiarów: 300×100 cm, 300×120 cm, 324×162 cm.

DOSTAWA SPIEKÓW KWARCOWYCH – PŁYTY WIELKOFORMATOWE

Centrum Kamienia Franko oferuje inwestorom prywatnym, instytucjonalnym i firmom budowlanym hurtowy zakup płyt wielkoformatowych spieków kwarcowych Laminam. Oferujemy naszym klientom możliwość dostawy płyt wielkogabarytowych Laminam w formatach: XL (324×162 cm),L (300×100 cm i 300×120 cm) na adres inwestycji na terenie całej Polski.

Jeśli budujesz dom jednorodzinny i zdecydowałeś się na montaż elewacji ze spieku kwarcowego – skontaktuj się z nami. Dostarczymy Tobie potrzebą ilość płyt spieku kwarcowego w hurtowych cenach dokładnie na czas. Zapytaj o ofertę!

Jeśli budujesz hotel, dom wielorodzinny, budynek użyteczności publicznej, w którego wnętrzu lub na zewnątrz będą zastosowane spieki kwarcowe, skontaktuj się z naszym Opiekunem Klienta Biznesowego w celu uzyskania najlepszej wyceny na Twoją inwestycję.

Spieki kwarcowe dostarczamy w bezpieczny sposób na stojakach (format XL) lub w skrzyniach L, w większości przypadków pojazdem z HDS. Każda dostawa jest wcześniej awizowana, tak byście Państwo mogli komfortowo nas oczekiwać na Waszej budowie lub w magazynie.

HURTOWA SPRZEDAŻ SPIEKÓW KWARCOWYCH DEKTON I FLORIM

Ofertę spieków kwarcowych uzupełnia znakomita marka Dekton, która zapewnia bogate i ciekawe wzornictwo rodem ze słonecznej Hiszpanii, jak również inny włoski producent spieków kwarcowych Florim.
Gwarantujemy naszym klientom atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji zamówień. Stałym odbiorcom zapewniamy wysokie rabaty i zawsze preferencyjne warunki dostawy. Zapytaj o ofertę na spieki kwarcowe Dekton i Florim.

SPRZEDAŻ HURTOWA GOTOWYCH ELEMENTÓW ZE SPIEKÓW KWARCOWYCH

Centrum Kamienia Franko poleca innowacyjny pakiet usług „Cut & Pack”. Jest to innowacyjne i unikalne rozwiązanie dedykowane dla inwestora ceniącego sobie komfort i wygodę.

Usługa „Cut & Pack” polega na przesłaniu nam potrzebnych wymiarów poszczególnych elementów spieku na fasadę. Następnie przygotujemy je, oznakujemy i spakujemy w taki sposób, byś podczas montażu dokładnie wiedział, gdzie należy zamontować konkretny element.

Usługę „Cut & Pack” polecamy także instalatorom kominków grzewczych, w których zabudowa ma być wykonana ze spieku kwarcowego.

Jeśli budujesz hotel, domy, mieszkania lub apartamenty inwestycyjne, gdzie w aranżowanych wnętrzach planujesz blaty kuchenne lub łazienkowe ze spieku kwarcowego – skorzystaj z naszej usługi „Cut & Pack” – wytniemy blaty na wymiar i dostarczymy na czas na miejsce realizacji, aby Twój wykonawca mógł je zamontować. Jeśli Twój wykonawca nie ma doświadczenia w montażu blatów ze spieków kwarcowych – nic nie szkodzi – skorzystaj z naszego fachowego montażu w całym kraju i za granicą!

Zapytaj o dostawę i montaż:

Nad realizacją każdego zamówienia zawsze czuwa dedykowany Opiekun Klienta:

KAMIENIE NATURALNE SPRZEDAŻ HURTOWA

Kamień naturalny wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością wśród projektantów wnętrz jak i klientów indywidualnych. Jest to piękny i wdzięczny surowiec, a jego możliwości stosowania są szerokie – od użytkowego po dekoracyjne.

Kamień naturalny odpowiednio obrobiony, znajdzie zastosowanie w aranżacji wnętrz, jak również jako materiał w projektach architektury zewnętrznej. Z kamienia naturalnego najczęściej wykonujemy piękne blaty kuchenne, blaty łazienkowe, blaty stolików, parapety zewnętrzne i wewnętrzne, okładziny ścienne i posadzki.

Kamień naturalny zapewnia poczucie luksusu, a jednocześnie obecnie jest dużo bardziej przystępny cenowo.

DOSTAWA KAMIENI NATURALNYCH DO KLIENTÓW HURTOWYCH

Centrum Kamienia Franko oferuje firmom kamieniarskim, budowlanym, firmom zajmującym się wykończeniem wnętrz i inwestorom indywidualnym ogromny wybór najpiękniejszych kamieni naturalnych w płytach wielkoformatowych: granity, marmury, kwarcyty, trawertyny i onyksy. Oferujemy płyty wielkoformatowe kamieni naturalnych o grubości 2 cm i 3 cm. Zapytaj o materiał:

Kamienie naturalne – płyty – dostarczamy w dowolne miejsce w kraju bezpiecznym transportem (na specjalnych stojakach). Gwarantujemy najlepsze ceny i szybkie terminy dostaw, a stałym odbiorcom atrakcyjne upusty i specjalne preferencje.

SPRZEDAŻ HURTOWA GOTOWYCH WYROBÓW Z KAMIENIA NATURALNEGO

Z kamieni naturalnych – granitów, marmurów, kwarcytów, onyksów wykonujemy różnego rodzaju wyroby gotowe, takiej jak blaty kuchenne i łazienkowe, okładziny ścienne, zabudowy kominkowe.
Jeśli jesteś inwestorem i poszukujesz wielu elementów o tym samym wymiarze – skorzystaj z naszej usługi „Cut & Pack” – wytniemy serię wyrobów na wskazany wymiar i dostarczymy w dowolne miejsce w kraju. W kamieniu naturalnym wycinamy gotowe elementy na podany wymiar za pomocą najnowocześniejszej maszyny do cięcia wodą (water-jet) lub pił CNC.

Zapytaj o szczegóły usługi:

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasi doradcy chętnie udzielą więcej informacji:

Formularz kontaktowy: