Historia sukcesu

HISTORIA

Nasza firma istnieje od 2000 r. i od samego początku kładzie nacisk na ciągłą innowację. W swoim działaniu kierujemy się wyborem najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie oferowanych produktów, usług jak też organizacji pracy. Przez cały czas nasze działania skupiamy zawsze wokół tego, kto jest najważniejszy – klienta i jego potrzeb.  Wierzymy, że dewiza „klient nasz pan” nie jest zlepkiem pustych słów, lecz inspiracją i drogowskazem dla całego naszego zespołu. Zaczynaliśmy jako niewielki zakład usługowy oferujący montaż prostych kominków. Staliśmy się krajowym potentatem w zakresie doradztwa i instalacji wkładów kominkowych, systemów kominowych, produkcji elementów kamiennych takich jak blaty kuchenne, łazienkowe, elementy kamienne na ściany i posadzki. Rok 2021 jest dla nas rokiem przełomowym. W wyniku realizacji strategii bezkompromisowej innowacji uruchomiliśmy w naszym zakładzie produkcję elementów kamiennych przy użyciu najnowocześniejszej technologii cięcia wodą (water jet).

CO NAS WYRÓŻNIA

Koncentracja na kliencie, dokładna analiza jego potrzeb a następnie dobór rozwiązań – to nas napędza i kieruje nasze działania cały czas do przodu. Fachowość naszej kadry jest gwarancją rzetelnej obsługi. Technologia cięcia wodą (water jet) wyznacza nam całkowicie nowy, galaktyczny poziom obsługi klienta, zapewnia niezrównaną jakość wyrobów, ich bogatą gamę oraz konkurencyjne ceny. 

Mamy najnowocześniejszą maszynę do cięcia wodą (water jet) w Polsce.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z pełnym entuzjazmem i ponadprzeciętnym zaangażowaniem. Oferujemy szybkie, a przede wszystkim solidne wykonanie. Lubimy nowe wyzwania, dlatego można powierzyć nam nawet najbardziej nietypowe zlecenie .

DLACZEMY MY?

 Jesteśmy atrakcyjni cenowo, dużych klientów oraz duże zamówienia nagradzamy atrakcyjnymi zniżkami. Po wykonaniu zlecenia odsyłamy gotowe elementy sprawdzoną firmą kurierską na wskazany przez klienta adres w kraju lub za granicą.

Cały proces cięcia wodą jest szybki, efektywny – i co najważniejsze – bezpieczny dla
środowiska, gdyż nie emitujemy szkodliwego ciepła, nie generujemy toksycznych
gazów ani odpadów.

Gwarantujemy maksymalną dokładność  do 0,10 mm.

Najnowszej generacji oprogramowanie maszyny water jet pozwala na szybkie i precyzyjne cięcie oraz zapewnia najbardziej optymalne wykorzystanie materiału minimalizując jego straty. To czysty zysk dla klienta!

Zapewniamy bezpłatną spersonalizowaną wycenę.

Do wyceny detalu potrzebujemy rysunek w formacie .dwg, .dxf lub zwymiarowany rysunek odręczny.  

Realizujemy zamówienia z materiału własnego lub powierzonego dla firm, instytucji i osób prywatnych.