Centrum Kamienia Franko – OTWARTE!!!

Dziś pierwszy dzień pracy Centrum Kamienia Franko. Zapraszamy serdecznie do naszej siedziby w Zielonej Górze, przy ulicy Osadniczej 35, w godzinach 8.00-17.00 oraz w soboty od 10.00 do 13.00. Chętnie pomożemy Państwu w wyborze blatu, kominka, aranżacji łazienki, kuchni oraz innych pomieszczeń z wykorzystaniem spieków kwarcowych Laminam oraz kamieni naturalnych – granitów, marmurów, trawertynów, onyksów. Oprócz spieków kwarcowych oferujemy także aglomarmury (konglomeraty) Quarella oraz Interspieki, które znakomicie nadają się na tarasy.

Odwiedzając nasz nowy showroom (salon pokazowy) oraz największy w okolicy skład płyt kamiennych oraz spieków kwarcowych Laminam, łatwiej będzie Państwu dobrać optymalne materiały na wykończenie wnętrz domu, a także na elewację.

Nasi doradcy techniczni są do Państwa dyspozycji. Oczywiście chętnie spotkamy się na Państwa budowie. Do zobaczenia!

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.