Blaty Kuchenne Radom

Blaty kuchenne ze spieków kwarcowych oraz blaty granitowe to doskonały pomysł na niepowtarzalną aranżację kuchni. Mają idealnie gładką powierzchnię, a dzięki ultramocnej strukturze świetnie prezentują się przez wiele lat. Są odporne na zniszczenie i zachwycają unikalnym wzornictwem.

Blaty kuchenne granitowe wciąż cieszą się zainteresowaniem klientów, niemniej coraz częściej są wypierane przez płyty ze spieków kwarcowych, które stanowią wyszukane połączenie elegancji i nowoczesnego wzornictwa. Będą współgrać z aranżacją w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, a także klasycznym, retro, glamour czy art deco.

 

Firma FRANKO specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu blatów kuchennych ze spieków kwarcowych w Radomiu i okolicach (województwo mazowieckie). Co więcej, oferujemy również piękne blaty granitowe i z konglomeratów.

Blaty ze spieków kwarcowych – niezwykłe właściwości

Spieki kwarcowe to mieszanka skał metamorficznych, pigmentów ceramicznych, granitów i innych naturalnych materiałów. Podczas specjalistycznej obróbki tworzy się z nich cienkie, wielkoformatowe płyty – spiekane w temperaturze 1200 °C.

 

Właściwości blatów ze spieków kwarcowych:

  • nie chłoną wody,
  • są odporne na działanie tłuszczów, kwasów, grzybów, pleśni, skrajne temperatury,
  • można na nich przechowywać żywność i przygotowywać posiłki,
  • są lekkie, a jednocześnie bardzo trwałe.

Blaty kuchenne wykonujemy z cienkich płyt o grubości 12,5 mm oraz 20 mm. Idealnym rozwiązaniem są blaty ze zintegrowanym zlewozmywakiem. Nasza firma produkuje również okładziny ścienne ze spieków o grubości 3,5 mm oraz 5,5 mm. W nich, przy użyciu odpowiednich narzędzi, można wyciąć otwory na gniazdka elektryczne, armaturę itd. Blaty ze spieków kwarcowych są objęte 25-letnią gwarancją.

blat z kamienia spiek kwarcowy na wymiar montaż sprzedaż

Blaty z granitu – właściwości

Bez względu na to czy jesteśmy zwolennikami nowoczesnych, czy też klasycznych aranżacji, blaty kuchenne granitowe sprawdzą się wyśmienicie. Znajdą zastosowanie na frontach szafek, wyspach i półwyspach kuchennych. Mogą być montowane poziomo lub w pionie. Warto zdecydować się na blat z granitu ze zintegrowanym zlewozmywakiem. Oferujemy blaty o powierzchni matowej lub polerowanej. Proponujemy najwyższej jakości kuchenne blaty granitowe w Radomiu oraz miastach ościennych.

Najlepsze materiały na blaty kuchenne

Szukasz solidnego materiału wykończeniowego do kuchni? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Ogromny wybór wariantów kolorystycznych spieków kwarcowych i granitu sprawia, że łatwo dopasujemy blat do wystroju wnętrza. Na blaty kuchenne w Radomiu polecamy m.in. spieki kwarcowe LAMINAM o grubości 12,5mm oraz 20mm, spieki kwarcowe FRANKO o grubości 12,5mm. Oferujemy ponadto granity o grubości 3cm.

 

SPIEKI KWARCOWE FRANKOslab

SPIEKI KWARCOWE LAMINAM

PŁYTY GRANITOWE

Blaty ze spieków kwarcowych i granitu zintegrowane ze zlewozmywakiem

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas blaty kuchenne oraz zlewozmywaki ze spieku kwarcowego w pełni odpowiadały oczekiwaniom naszych klientów. Zastosowanie jednolitego materiału jakim jest spiek (a dokładniej wielkoformatowe płyty ze spieków kwarcowych) sprawia, że kuchnia nabiera charakteru i zyskuje na funkcjonalności. Takie projekty aranżacyjne przypadną do gustu miłośnikom nowoczesnego designu. W blacie można zamontować klasyczny zlew ceramiczny bądź metalowy.

Blaty, zlew i fartuchy ze spieku kwarcowego Laminam Noir Desir

Blat kuchenny wykonany z spieku kwarcowego ze zintegrowanym zlewozmywakiem.

Spiek kwarcowy okładziny ściany blat kamienny nowoczesny

Rozwiązanie tradycyjne - blat kuchenny ze spieków kwarcowych z metalowym zlewozmywakiem

Kompleksowy montaż blatów kuchennych w Radomiu

Oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie doboru oraz montażu blatów ze spieków kwarcowych lub granitu w Radomiu i okolicach. Na co dzień korzystamy z nowoczesnego sprzętu i rozbudowanego parku maszynowego. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować najbardziej nietypowe projekty na terenie całego województwa mazowieckiego.

Pomiar kuchni projekt spieki kwarcowe kamienie naturalne
Frezowanie spiek kwarcowy piła mostowa sprzedaż

Ile kosztuje blat kuchenny?

Ostateczna cena blatu kuchennego zależy od:

  • powierzchni blatu
  • rodzaju materiału
  • rodzaju krawędzi
  • liczby otworów wyciętych w płycie
  • specyfiki kuchni.

 

Projekty podlegają indywidualnej wycenie, przy czym blaty kuchenne ze spieków kwarcowych są nieco droższe od blatów granitowych. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami!

Blaty kuchenne - region Radom i woj. mazowieckie

Dział Sprzedaży

Krzysztof Barański

Dyrektor Handlowy

Damian Niezgodzki

Doradca techniczny

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczny

Dział Eksportu

Michał Pasek

Doradca techniczny

doradca spieki kwarcowe

Paweł Błaszczak

Doradca techniczny rynek DE

Rezerwacja spotkania online / Online meetings booking